چرا الکسا مهم است و اهمیت آن در چیست ؟

چرا الکسا  مهم  است    و  اهمیت   آن  در  چیست ؟

یکی از مواردی که صاحبان و مدیران وبسایت و وبلاگ پس از جایگاهشان در گوگل و سئو سایتشان  از آن مراقبت به عمل می آورند ، رتبه الکسای آنها میباشد و همه روزه تلاش میکنند تا رتبه و جایگاه الکسای خود را بالا ببرند. چرا که از این طریق میتوانند بازاری بهتر را برای خود ایجاد کنند.

چرا الکسا مهم است
طراحی سایت

چرا الکسا  مهم  است

اهمیت الکسا در چیست؟

رتبه سایت شما در الکسا بسیار مهم میباشد و یکی از مواردی که در طراحی سایت باید به آن توجه شود رتبه الکسا میباشد ، چراکه افراد آگاه و با تجربه در زمینه الکترونیک و ارزیابی وبسایت ها برای همکاری در دنیای اینترنت ، برای آگاهی از اعتبار یک وبسایت سری هم به رتبه و جایگاه آنها در الکسا خواهند زد.

حتی یکی از نکاتی که  مدیران وبسایت ها میتوانند برای  وبسایت خود تبلیغات مختلف بگیرند نیز همین رتبه الکسای آنها می باشد.(ناگفته نماند که تا ۸۰ درصد تبلیغات اینترنتی به دلیل بهبود در رنک الکسا میسر میگردد .)

چگونه رنک(رتبه) الکسای سایت خود را بالا ببریم؟

استفاده از تگ های ALT در تصاویر

چرا الکسا مهم است
طراحی سایت

یکی از نکات مهم تگ های ALT  تصاویر میباشند ، در تمامی عکس های موجود در وبسایت خود از تگ های ALT  استفاده کنید تا با استفاده از آن به موتورهای جستجو بگوئید عکس شما در چه موردی است تا با سرچ کردن درباره آن مطلب ، در قسمت عکس ها عکس مورد نظر شما هم درج گردد.

ساخت لینک های مناسب و هدفمند

به هیچ وجه برای مطالب خود از لینک های بی ربط استفاده نکنید و درحد امکان لینکی مرتبط با متن انتخاب کنید . نکته دیگر در این زمینه ، لینک هایی هستند که منجر به ورود از سایت های دیگر به سایت شما میشوند ، این یکی از مهمترین نکات کلیدی در بالا بردن رنک الکسا میباشد.

استفاده از شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام

استفاده مناسب و پر محتوا از شبکه های اجتماعی علاوه بر ایجاد ارتباط نزدیک و کیفی و مناسب با مخاطبان و ایجاد بازار بیشتر ، به شما در رنک الکسا نیز کمک زیادی میکند.

عوامل مرتبط دیگر  برای رتبه بندی الکسا

در آخر به چند مطلب دیگر که در رنک الکسا بی تاثیر نیستند نیز اشاره میکنیم:

تفاوت طراحی سایت و وبلاگ|تفاوت طراحی سایت و پورتال|انتخاب دامنه مناسب در طراحی سایت|مراحل طراحی سایت توسط وبکارا|طراحی سایت چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *