طراحی سایت استاتیک و داینامیک

طراحی سایت استاتیک و داینامیک
به سایت هایی که پنل مدیریت برای مدیریت محتوا نداشته باشند و یک فرد عادی که مالک سایت میباشد نتواند تغییرات مورد نظر خود را در سایت اعمال کند ، سایت استاتیک می گویند. اگر سایت شما استاتیک می باشد و برای تغییرات در آن از شما هزینه ای را دریافت می کنند میتوانید با ارائه سفارش خود به مجموعه طراحی سایت وبکارا وب سایت خود را به یک سایت داینامیک تبدیل کنید.

طراحی سایت استاتیک و داینامیک
طراحی سایت استاتیک و داینامیک

تفاوت سایت استاتیک و داینامیک
به طور کلی سایت های استاتیک سایت هایی هستند که نیازی به تغییرات کلی و لحظه ای ندارند و مالک وب سایت حساسیتی برای ایجاد تغییرات و به روز رسانی مداوم در وب سایت خود ندارد . هزینه طراحی اینچنین سایت هایی پایین میباشد اما برای اعمال هرگونه تغییرات به دلیل نداشتن پنل مدیریتی مجبور به پرداخت مبلغی می باشید.

طراحی سایت استاتیک و داینامیک
طراحی سایت

اما در وب سایت های داینامیک ، شرایط برای اعمال تغییرات در هر زمانی برای مدیر وب سایت مهیا میباشد. البته هزینه طراحی این سایت ها مقداری از طراحی سایت استاتیک بیشتر می باشد ، اما هزینه های بعدی برای اعمال تغییرات محتوا را در بر نخواهد داشت.
توجه شود که برای ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین و خرید و فروش ، به طراحی سایت داینامیک احتیاج خواهید داشت.
بهتر است نوع سومی از طراحی سایت را به نام طراحی سایت استاتیک و داینامیک که کار هر دو را برای شما انجام خواهد داد و شما می توانید از فرم های تقاضا و نظرسنجی و خدمات آنلاین به صورت همزمان استفاده کنید نیز صحبت به میان آوریم .

طراحی سایت استاتیک و داینامیک توسط گروه طراحی سایت وبکارا به صورت ریسپانسیو ، باسئو مناسب برای مخاطبین و علاقه مندان صورت میگیرد.

 

مزایای سایت های استاتیک
– هزینه پایین برای طراحی
– حجم کم مطالب درون سایت
– امنیت مناسب و بالا

معایب سایت های استاتیک
– هزینه های مداوم برای اعمال تغییرات و به روز رسانی وبسایت
– نداشتن هیچ گونه امکانی برای مدیریت
– وقت گیر بودن اعمال تغییرات و انجام پروسه های متعدد
– عدم توانایی برای ایجاد تغییر کاربری سایت در آینده

مزایای سایت داینامیک
– توانایی ایجاد تغییرات و به روز رسانی ها به صورت مداوم و در هر زمان به صورت ۲۴ ساعته .
– ایجاد تعداد نامحدود نوشته ها و مطالب در طراحی سایت داینامیک
سئو بسیار قوی در طراحی سایت داینامیک
– ریسپانسیو کاملا هوشمند نسبت به طراحی سایت استاتیک
معایب
– هزینه نسبتا بالا نسبت به طراحی سایت استاتیک ، البته لازم به ذکر است که این هزینه تنها یک بار می باشد و دیگر نیازی به هزینه دیگری برای تغییرات و به روز رسانی مطالب نخواهد بود.

 

تفاوت طراحی سایت و وبلاگ|تفاوت طراحی سایت و پورتال|انتخاب دامنه مناسب در طراحی سایت|مراحل طراحی سایت توسط وبکارا|طراحی سایت چیست؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *