سئو و خلق کلمات کلیدی جدید و توجه به سایر موتورهای جستجو

سئو و خلق کلمات کلیدی جدید و توجه به سایر موتورهای جستجو

 

در سالهایی که سئو شکل گرفته است بالطبع اکثر کلمات کلیدی و داده های مربوط به آن را در رقابت با فعالین دیگر حوزه SEO از دست داده ایم. این مهم به بازاریابانی نیاز داشت که متد های سنتی سئو را به ایجاد روش های جدید برای دسته بندی کاربرانشان مبدل کنند.

اکنون برای نیل به این هدف می باید کلمات کلیدی تازه ای را که تا کنون استفاده نشده باشد و به عبارت دیگر مغفول واقع شده است را پیدا کنیم و نیز راه‌ کارهای نزدیک شدن به بازارهای همسایه را بررسی کرده و بیابیم. مع هذا باید تشخیص دهیم کجا می توانیم رقابت خوب و مفیدی در سئو داشته باشیم و چگونه می توانیم آن را بهتر کنیم.

سئو

دورانی که در سئو با فشردن کلمات کلیدی کاربردی در محتوای بد و غیر مرتبط رنکینگ سایت ها بهبود می یافت به سر آمده است. اکنون برای سئو باید محتوا کاملا روی ویژگی های هدف شما احاطه داشته باشد و تمرکز کلمات کلیدی در محتوای مورد نظرتان در جریان باشد.

دلیل اصلی اهمیت نزدیکی سئو و خلق کلمات کلیدی جدید و محتوا نیز همین موضوع است.

 

برای سایر موتورهای جستجو اعم از یاهو ، بینگ و دیگران هم SEO را انجام دهید.

احتمال دارد که موتورهای جستجو یاهو و بینگ نیز به تدریج سهم بیشتری از جستجوی گوگل را به دست آورند و در سال جاری بخش بالاتری را از آن خود کنند. هم اکنون یاهو موتور جستجو پیش فرض فایرفاکس می باشد. سافاری با گوگل قرارداد داشت که در پایان سال ۲۰۱۵ به اتمام رسیده است و یاهو و بینگ نیز همواره در تلاش اند تا موتور جستجو پیش فرض برای سافاری و سایر مرورگرها شوند.

در صورتی که سایر موتورهای جستجو هم سهم شایان توجهی در بازار جستجو پیدا کنند، آن زمان کسانی که به این موتورها توجه داشته اند و پیش بینی این پیشامد را کرده بودند از رقبای خود جلوتر خواهند بود. در آینده توجه به SEO برای تمام موتورهای جستجو مفهومی بهتر و با ارزشتر خواهد یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *