سایت های ناموفق و موفق در سال ۲۰۱۵

سایت های ناموفق و موفق در سال ۲۰۱۵

یکی از آمار هایی که همه ساله پس از به پایان رسیدن سال و شروع سال جدید منتشر و بروز رسانی میشود ، آمار سایت های موفق و پر بازدید و سایت های نا موفق نسبت به سال گذشته میباشد.

سایت هایی که بیشترین پیشرفت را داشته اند:

در این جدول لیستی از ۱۰ سایتی که بیشترین پیشرفت و ترقی را داشته اند معرفی گشته و رتبه کنونی آنها نیز مشخص شده است. نکته جالب حفظ کردن جایگاه وبسایت آمازون ، بالا آمدن سایت اینستاگرام با طراحی سایت مناسب خود و طراحی سایت موبایلی از رتبه ۱۴۳ به ۵۷ و وجود دو سایت گوگل (یوتیوب و گوگل پلی ) و همچنین ترقی چشم گیر وبسایت etsy.com در این لیست میباشد.

طراحی سایت وبکارا
طراحی سایت

نکته مهم و جالب توجه در این وبسایت ها علاوه بر سئو مناسب ، محتوای تنظیم شده و مناسب ، خلاقیت بالا و حفظ مطالب نو و تازه و بروز رسانی های همیشگی میباشد.

وبسایت هایی که بیشترین پیشرفت و ترقی را در سال ۲۰۱۵ داشته اند:

در این قسمت لیستی را بر اساس پیشرفت وبسایت ها از طریق سئو مناسب ، طراحی سایت عالی و چشمگیر ، بروز رسانی های مداوم و جذب مخاطبان تازه تنها از همین طریق ، آورده ایم. میتوان دید که سئو و طراحی سایت مناسب و عالی و بروز رسانی مداوم مطالب و استفاده از کلمات کلیدی مناسب چگونه میتواند تاثیر گذار باشد.

طراحی سایت وبکارا
طراحی سایت

نکات مهم و حائز اهمیت در بین سایت های ناموفق و موفق  طراحی سایت داینامیک ، طراحی سایت ریسپانسیو ، طراحی سایت user friendly  ، طراحی گرافیک زیبا و چشمگیر می باشند.

سایت هایی که در سال ۲۰۱۵ پسرفت داشته اند:

هر سال برخی از وبسایت ها نمی توانند مانند سال های گذشته خود عمل نمایند و از رقابت جا می مانند. یکی از دلایل این اتفاق می تواند به روز رسانی نکردن مطالب ، پیگیری نامناسب ، کمتر شدن تعداد بازدید کنندگان نسبت به سال گذشته و یا مسائلی دیگر باشد.

طراحی سایت وبکارا
طراحی سایت

سایتی که بیشترین پسرفت را در سال ۲۰۱۵ داشته است سایت توییتر میباشد که با کسب جایگاه ۱۵ ام و پایین آمدن ۶ رتبه از لیست ده سایت برتر سال خارج شده است.

با توجه به این موارد و مطالب گفته شده می توان تصمیمات و ارائه های بهتر و هدفمندتری را نسبت به طراحی سایت و سئو سایت خود داشت ، همچنین میتوان از شبکه های اجتماعی موجود در لیست های سال ۲۰۱۵ برای سئو و بازدید بهتر وبسایت خود استفاده نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *