سئو و ترمیم و بازسازی لینک ها و توجه به گوگل آلرت

سئو و ایجاد لینک های شکسته

این متدی دیگر از SEO در مورد ایجاد لینک white-hat است که بسیار مفید و کاربردی می باشد . با این روش شما به ناشران برای مرمت لینک‌ های شکسته کمک می‌کنید (که برای کاربران آن‌ ها مفید خواهد بود). مع هذا وقتی این روش موثر واقع می شود که محتوای شما برای جایگزینی محتوای ناقص به اندازه کافی مناسب باشد.

برای اعمال این متد می باید لینک‌ های شکسته را در سایتی پیدا کنید که مرتبط با کار و زمینه فعالیت سایت شما باشد. در مرحله بعدی با سازنده‌ سایت اینترنتی مذکور با استفاده از لینک ناقص تماس می گیرید و لینک خود را به عنوان جایگزینی برای لینک ناقص به او پیشنهاد می دهید.

سئو
سئو

 

البته اطلاع دارم که قسمت فوق بسیار مبهم و سوال برانگیز بوده است اما در مقالات بعدی حتمن در این مورد به تفصیل و گام به گام صحبت خواهم کرد.

 

ترمیم و بازسازی لینک در سئو

بازسازی لینک در واقع کاری است که طی آن شما با شناسایی لینک های ناقص سایت خود و سپردن آن به ناشر امکان جایگزینی لینک ناقص را با لینک جدیدی فراهم می کنید. به عبارتی دیگر، آن دسته از لینک هایی از سایتمان را که تصور میکنیم ارزش قرار گرفتن در سایر سایت ها را دارند پیدا می کنیم و سعی می کنیم که سایت های دیگر نیز لینک ما را به عنوان لینکی مفید در سایت خود قرار دهند.

 

برای مثال عبارات مهم و کلیدی سایت خود را (کلمات کلیدی) را پیدا کنید و از ناشران سایت های دیگر که با شما در ارتباط هستند بخواهید که لینک شما را در سایتشان قرار دهند و از این مراوده در راستای حصول بک لینک بهره مند شوید.

مطالب و پست هایی که مردم اطلاع دارید از سایت شما اخذ شده اند و مردم در پست ها و مطالب خود از آن ها بدون ذکر منبع (سایت شما) استفاده کرده اند را یافته و از ناشر درخواست نمایید که لینکی از سایت شما را به عنوان رفرنس برای مطلب منقول در سایت مذکور قرار دهد.

 

پیداست که این سوال در ذهن شما ایجاد شده که: «چگونه می توان فهمید که چه کسی در چه سایتی از شما مطلبی منتشر کرده است؟»

به منظور تسهیل این کار و کم کردن دردسر برای یافتن مطالب ، می توانید از google alert استفاده نمایید. با فعال سازی گوگل آلرت این امکان را پیدا می کنید در صورتی که کسی در سایت خود از برند شما نام ببرد این موضوع برای شما توسط گوگل آلرت ایمیل شود و با بررسی صفحه مورد نظر در صورت عدم قرار داده شدن لینک شما در آن صفحه، به ناشر درخواست لینک خود را بدهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *