سئو و توجه به لینک های مرتبط در حوزه کاری

سئو و توجه به لینک های مرتبط در حوزه کاری

یکی از تکنیک های دیگر سئو ایجاد لینک Co-Citation است. وقتی که موتور جستجو سایت شما را در مجاورت سایر رقبا تشخیص دهد، از این امر این گونه در می یابد که سازمانی که شما در آن فعالیت دارید در قلمرو خود دارای رقیب یا رقبایی می باشد. به منظور دریافت لینک‌های co-citation ،عبارت «best» یا «top 10» را در زمینه کاری خودتان جستجو کنید.

سئو
سئو

اگر این جستجو را انجام دادید و نام تجاری خود را در نتایج جستجو پیدا نکردید، با ناشر تماس بگیرید و از او بخواهید که سازمان شما را به فهرست بیفزاید. برای توضیح اینکه چرا نام تجاری یا شرکت شما باید در ایندکس قرار بگیرد و چه فیلدی برای آن مناسب‌ است، آماده باشید. به آن‌ها خلاصه توضیحی نیز ارائه نمایید تا یک لینک را حمایت کنند و آن لینک باید از سایت شما باشد.

حال باید ببینیم چگونه می توانیم این متد سئو را در ایران رعایت کنیم و از آن بهره مند شویم. برای مثال در ایران قرار گرفتن لینک سایت شما در سایت پیوندها که یک مرجع لینک است می تواند کمک زیادی به گوگل و کاربران جهت برندسازی شما بکند و این قرار دادن لینک فقط از طریق تعامل مستقیم صورت می گیرد نه ساخت مستقیم بک لینک.

 

سئو و استفاده از لینک‌های تیتروار

استفاده از لینک های تیتروار یکی از بهترین روش ها برای سئو سایت شما محسوب می شود، زیرا مربوط به فیلد دیگری در زمینه کاری شما (که به فعالیت شما اشاره می کنند) هستند. همین طور می‌ توانند ما حصل ایجاد پست های مهمان باشند که شما آن‌ ها را نوشته و روی سایت‌ های دیگر (مانند انجمن ها) منتشر می‌ کنید.

اما بهترین روش برای دستیابی به لینک های تیتروار این است که شما مطالب با کیفیت بسیار بالا و پست های با مقبولیت عالی ایجاد نمایید به گونه ای که مردم مایل به اشتراک و ارسال آن به یکدیگر باشند. همچنین می توانید در سایت های پربازدید نیز لینک خود را به صورت توافقی قرار دهید که این روش هم رایج و پربازده است.

 

مصاحبه و پرسش و پاسخ انجمن های پر بازدید و داغ نیز روش خوب و مفیدی در SEO برای دستیابی به لینک‌های تیتروار است؛

(جا داره اینجا خودم رو بگذارم جای شما و بپرسم : «طالبی منظورت از لینک تیتروار چیه؟» و اما جواب شهاب طالبی : «بنده از لینک هایی صحبت میکنم که خودتان در داخل پست اصلی مثلا در انجمن stack overflow ایجاد می کنید و در آن لینک سایت خودتان را هم قرار می دهید تا وقتی سایرین مطلب شما را کپی می کنند یا در لحظه انتشار آن و یا حین پاسخ دادن حاضرین انجمن در داخل محتوا سایت مذکور قرار بگیرد و بک لینک مفیدی برای سایت شما محسوب شود.»)

قسمتی از مصاحبه باید به این مهم اختصاص داده شود که شما در مورد زمینه فعالیتتان در صحبت هایتان اشاره نمایید. این امر می تواند بک لینک و ترافیک بیشتری را برای شما به ارمغان بیاورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *