سئو و ارزش و اهمیت جایگاه آن در تجارت امروز

ارزش و اهمیت سئو در تجارت امروز

مقوله سئو هر ساله برای تبدیل شدن به یک رشته علمی – تخصصی پیچیده تر می شود.
در کسوت بازاریاب اصلاح مجموعه مهارت ها و تکنیک های مرتبط با سئو نیازمند مطالعات سیستماتیک و پویا می باشد، به عنوان موتورهای جستجو بهبود متدهای ارزیابی و امتیاز دهی جستجوی انجام شده نیازمند تکمیل و بروزرسانی هر روزه است و به عنوان برندهای تجاری در صنایع توجه به شرایط و الگوریتم های جستجو تاثیرات مشهودی بر روی رشد و بهبود شرایط آن برند یا محصول می تواند داشته باشد، بهینه سازی موتور جستجو از ابتدا تا کنون و بی شک در آینده نیز یکی از مهمترین عوامل این حوزه خواهدبود که یک میدان استراتژیک به رسمیت شناخته شده را برای بازاریابی مهیا و مهم ساخته است .

سئو منبع بسیار موثری برای دستیابی به مشتریان جدید در سال ۲۰۱۴ بوده است به گونه ای که ۸۵ درصد از خرده فروشان آنلاین از طریق موتور های جستجو محصولات خود را به متقاضیان آنها معرفی کرده و فروخته اند و این روند در سال ۲۰۱۵ نیز به همین منوال بوده و در سالهای آینده نیز با فراگیرتر شدن و جا افتادن فرهنگ خرید آنلاین دورنمای بسیار پر فروغی قابل تصور و پیش بینی می باشد.

بررسی داده های حاصل از سئو در سال گذشته نشان داد که جستجو ارگانیک یک نقطه شروع کلیدی برای علامت های تجاری به منظور قرار دادن محصولات و خدمات خود را در مقابل مشتری هدف بوده است. جستجو ارگانیک با فراگیری شبکه های اجتماعی اهمیت بسیار ویژه ای یافته است. با توجه به داده هایی که از سایت  Kenshoo استخراج گردیده است جستجو نقطه شروع برای اکثریت مردمی است که به دنبال به یک کتاب سفر (۵۸ درصد از مسافران تفریحی و ۶۴ درصد از مسافران کسب و کار) هستند.

 

سئو
سئو

بنابراین، آنچه شاغلان و متخصصین در حوزه SEO انجام می دهند برای حفظ این حرکت و پیشرفت آن در سال جدید خواهد بود و ذیل پنج حوزه در موتور های جستجو قابل توصیف است که باید در لیست هر بازاریاب توسعه گرا در سال ۲۰۱۶ قرار بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *